“Запитів надійшло в 20 разів більше”, – Федоров прокоментував збій під час голосування в “Дії”

Дія підпис

Рекордна кількість користувачів “Дії” хотіла проголосувати за представника від України на Євробачення 2024. Через це у застосунку стався збій.

Про це повідомив віцепрем’єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Сьогодні (3 лютого, – ред.) була рекордна кількість користувачів у “Дії” за всю історію проєкту. Замість 800 запитів за секунду, як було під час голосування торік, — 15 000 запитів. Порівняно з минулим роком ми збільшили потужності в п’ять разів (а запитів надійшло більше у 20 разів). І тому виникла величезна черга”, – пояснив Михайло Федоров.

Міністр перепросив і пообіцяв зробити детальний розбір, аналіз і впровадити організаційні зміни, щоб бути готовими до схожих хвиль трафіку.

“Ми разом пишемо історію найшвидшого та наймасштабнішого розвитку цифрової держави у світі. Пройдемо, пофіксимо, вийдемо на наступний рівень. Ситуація вже стабілізується, а за декілька годин усе запрацює на повну, та всі охочі зараз, уночі й завтра протягом дня зможуть проголосувати”, – додав Федоров.

Нагадаємо, у суботу, 3 лютого, відбувся нацвідбір Євробачення 2024. Більшу частину шоу демонстрували в записі, вона відбулася за добу раніше, а переможців мали б оголосити наживо з укриття. Проте більшість українців не змогли віддати свій голос у “Дії”, де тривало єдине голосування, через збій.

Так єврофанам дали можливість голосувати на добу довше. У неділю, 4 лютого, о 15:15 відбудеться повтор нацвідбору. О 19:05 мають завершити прямий ефір і закрити лінії для голосування.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *