Запобіжний захід Кухарчуку обиратимуть завтра

Завтра Соснівський районний суд розгляне питання обрання запобіжного заходу для очільника обласного осередку “Національного корпусу” Дмитра Кухарчука.

Про це стало відомо під час сьогоднішнього засідання, на якому суд мав розглянути скаргу захисника Кухарчука щодо неналежного затримання його підсудного.

Проте суддя ухвалила рішення розглянути скаргу завтра разом із обранням запобіжного заходу. На цьому наполягали слідчий і прокурор.

Підтримати Кухарчука прийшли інші активісти. Фото Яни Бондаренко

Адвокат Кухарчука Володимир Волосовський повідомив журналістам, що до завтра Кухарчук перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання.

– У моральному плані Дмитро – боєць і завжди ним лишиться. Щодо його фізичного стану – то в нього вибите плече. Медична допомога йому не надавалася ані під час поміщення в ІТТ, ані сьогодні. Зараз я знову хочу піти в ІТТ і перевірити, чи йому таки надали допомогу, – сказав Волосовський.

Адвокат Кухарчука Волосовський, нардеп Петренко і член виконкому від Нацкорпусу Зайчук. Фото Яни Бондаренко

Нагадаємо, окрім Кухарчука, затриманим залишається іще один активіст “Нацкорпусу” Антон Братко.

Як повідмляв 18000, у суботу після виступу президента на сцені біля ПК “Дружба народів” кілька десятків представників “Національного корпусу” намагалися прорватися до Петра Порошенка. Зокрема, вони намагалися заблокувати його кортеж, аби поставити питання щодо крадіжок у оборонній сфері, які викрив журналіст Денис Бігус. Прорив активістів завершився сутичкою з поліцією.

Під час бійки із застосуванням сльозогіннного газу та фаєрів постраждав начальник ГУНП у Черкаській області Валерій Лютий.

Загалом постраждали 22 правоохоронці, а також дві автівки патрульних.

На сьогодні в лікарні залишаються четверо полісменів.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *