“Запудрили мізки”, – заступник мера про “комунальне” рішення депутатів

Рішення міської ради щодо скасування результатів конкурсу з визначення управителя міських будинків є “популістичним” і не несе жодних наслідків.

Про це заявила в коментарі “18000” заступниця мера Людмила Бордунос.

За її словами, якби депутати вважали рішення виконкому незаконним, їм слід було б скасувати його протягом п’яти днів із часу ухвалення рішення.

– Є рішення виконкому. Згідно з законодаством, протягом 5 днів із моменту ухвалення рішення виконкому про визначення управителя потрібно укласти договори. Якщо депутати вважали, що рішення було незаконним, вони мали в цей період скасувати рішення виконкому. Тоді б у виконкому не було підстав укласти договори. Цього зроблено не було. 838 договорів було укладено, вони є чинними. Фактично рішення виконкому вже виконано, – говорить Бордунос.

Вона також звинуватила депутатів у намаганні отримати політичні дивіденди.

– Ухваливши це рішення, депутати не зробили нічого, крім як запудрити мізки людям.  Люди зараз, читаючи новини, подумають, що конкурс справді не дійсний, управителя немає. Половина думатиме: можна не платити, а інша буде задаватися питанням, хто ж їх буде обслуговувати, – обурюється Бордунос.

Чиновниця зазначила, що єдиний законний спосіб скасування рішення – оскарження договору у суді.

– Якщо хоч один мешканець вважає, що конкурс був незаконно проведений, подає в суд на договір і скасовує його в суді, якщо доведе незаконність, – пояснила заступник мера.

Раніше Черкаська міська рада проголосувала за скасування рішення виконкому про призначення управителя багатоквартирних будинків.

Нагадаємо, із 1 червня більше 800 черкаських багатоквартирних будинків були передані в управління приватному товариству. ТОВ «Сантехбудконструкція» стало переможцем конкурсу, організованого міською радою.

Товариство «Сантехбудконструкція» входить до орбіти відомого місцевого підприємця Андрія Бортника. Раніше ця ж фірма виграла конкурс на вивезення великогабаритного сміття. З нею було укладено угоду на 20 років.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Це ти пояснишь собі та прокуратурі про юридичні наслідки.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.