Заради охорони диких тварин в області розпочався “сезон тиші”

Із 1 квітня на Черкащині розпочався “період тиші”, метою якого є охорона середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин. “Тиша” триватиме  до 15 червня цього року. 

Про це повідомляє заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального регіону Олександр Позняков.

У цей час забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою для тварин: пальба, проведення вибухових робіт, фейерверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

Діяльність на водних об’єктах, що може вплинути на стан середовища існування диких тварин, також повинна здійснюватися з урахуванням вимог охорони тваринного світу, інтересів рибного і мисливського господарства.

Гідромеліоративні роботи та промислове рибальство у місцях, які мають особливе значення для перебування водноболотних птахів та напівводних ссавців, має здійснюватися за погодженням із органами лісового, мисливського та рибного господарств.

За порушення режиму в “сезон тиші” передбачена адміністративна відповідальність за статтею 87 КУпАП.  Розмір штрафу – від 510 до 850 гривень, для посадових осіб – від 850 до 1190 гривень.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.