Зарплатня від 10 тисяч та житло: жителі однієї з ОТГ на Черкащині потребують сімейних лікарів (ВІДЕО)

Фото: Ua: Черкаси

Двох сімейних лікарів потребують жителі Медведівської територіальної громади на Чигиринщині. Нині 3,5 тисячі жителів обслуговує одна лікарка-терапевтка.

Про це розповідають у сюжеті “Ua: Черкаси“.

Для медиків, які погодяться працювати за 55 км від обласного центру, почали будувати нову 2-поверхову амбулаторію. За словами голови громади Олексія Лавріненка, лікарі отримають безкоштовне житло у новій будівлі амбулаторії та зарплатню від 10 тисяч гривень. Також у одному із житлових будинків села для приїжджих лікарів сільська рада купила 2-кімнатну квартиру.

Поки у Медведівці чекають приїзду сімейних лікарів, селян лікують у довоєнному приміщенні.

Зараз кілька прилеглих до Медведівки сіл обслуговує одна лікарка-терапевтка – Любов Шкребтій. Тут жінка пропрацювала 42 роки. За її словами, щодня обслуговує до 20 пацієнтів разом із викликами додому.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі
    1 Коментар
    1. Лавріненко Олексій Григорович – чиновник періоду КУЧМИ, тоді був головою Чигиринської РДА, повинен був попасти під люстрацію. Періоду Олексійовича очолював Городищенську РДА, без откату у 100 % нічого не робилося причому із відому ОДА, після листів із доказами у прокуратуру, до Президента та у НАБУ був просто звільнений. “Дякуємо товаришу Сталіну за наше щасливе дитинство” – виконує хор у вишиванках.

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *