Заставу за депутата-любителя путіна вніс його адвокат – колишній суддя

Заставу за депутата Черкаської міськради Олександра Замирайла вніс його адвокат: колишній голова Придніпровського райсуду Андрій Смоляр.

Про це 18000 відомо з власних джерел.

4 серпня було внесено 208 тисяч гривень застави за депутата Черкаської міської ради, обраного від нині забороненої партії опзж, Олександра Замирайла. Він підозрюваний у глорифікації військ агресора і його політичного керівництва. Зокрема, слідство встановило, що у розмовах з родичами Замирайло виправдовував агресію росіян, бажав їм перемоги у війні з Україною, знищення “нацистів” на території нашої держави, а також випивав за здоров’я путіна.

3 серпня Соснівський районний суд розглянув клопотання прокурорів Черкаської обласної прокуратури про обрання Замирайлу запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і помістив його до СІЗО терміном на два місяці. Разом з тим ухвалою судді передбачено заставу у розмірі 208 тисяч гривень.

Вона була внесена протягом доби адвокатом підозрюваного Андрієм Смоляром. Про це виданню “18000” стало відомо із власних джерел.

Смоляр до 2016 року працював у Придніпровському районному суді суддею та очолював цей суд. Зараз він перебуває з відповідним пожиттєвим утриманням коштом держави, передбаченим для звільнених суддів. У 2017 році Смоляр отримав посвідчення адвоката, що не заборонено законодавством. 

Черкаською обласною прокуратурою внесено апеляцію на обраний Замирайлу запобіжний захід. Сторона обвинувачення вимагає для підозрюваного депутата більшої суми застави, а саме у понад 1 млн гривень.

Вчора під стінами Черкаського СІЗО, де поки знаходиться Замирайло відбулася акція небайдужих, які вимагали переглянути запобіжний захід і не допустити виходу депутата з-під арешту. 

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

коментарі

4 Коментарі

  1. Цей т.з. “адвокат”, а фактично посередник з грошовою торбою-яскраве уособлення самої суті банди, назаної “судова влада України”. Ніякі безболісні реформи там не допомагають.

    1. Для любителів брехунів хочу сказати що Андрій Смоляр не вносив своїх коштів а вніс кошти від імені підзахисного. І не потрібно спекулювати на цьому.Кожен незалежно від того що він скоїв має право на захист.Незалежно від того як особисто адвокат відноситься до свого підзахисного та скоєного ним,він зобов’язаний надавати правову допомогу. І все.

  2. всюду ГНИЛЬ

  3. Вирок суду, це образа не тільки живих Українців, а також мертвих Героїв, що поклали своє життя, що таких ідіотів судів, адвокатів Україна не знала.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.