Застреленого підприємця обвинувачували у рейдерстві та шахрайстві

Застрелений вчора у Черкасах підприємець фігурує як обвинувачений у кримінальних провадженнях.

Володимир Анатолійович Сотніков як ФОП зареєстрований в селі Мала Данилівка, в Харківській області. Також він є засновником чи керівником низки підприємств. Зокрема, він засновник відразу 7 фірм із майже співзвучними назвами на кшталт «Золоті лани 2016», «Золоті лани 2015», «Золоті лани 2017 Плюс» у Сумській, Полтавській областях та в Жашківському і Городищенському районах на Черкащині.

Сотніков фігурує в низці кримінальних проваджень.

Як інформує видання «Кропива», Володимир Сотніков фігурує як обвинувачений у справі спроби рейдерського захоплення майнового комплексу ТОВ “Черкаси-Дніпро-Агро”. Справа слухається у Городищенському районному суді. Справа призначена до судового розгляду на 13 березня.

Фото прокуратури

Також загиблий фігурує як обвинувачений за статтею “шахрайство” в особливо великих розмірах по відношенню до ТОВ “ВП Імпульс плюс”, справа слухається в Монастирищенському районному суді. Так, восени минулого року, підприємство Сотнікова хотіло зібрати урожай кукурудзи яку сіяло ТОВ “ВП Імпульс плюс”. Засідання суду призначено до розгляду на 21 березня.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *