Заступник голови КСУ задекларував власний храм на Городищині

Фото тематичне

Заступник голови Конституційного Суду Сергій Головатий додав до своєї декларації храм Української православної церкви Київського патріархату в Черкаській області.

Про це повідомляє “Громадське”.

Головатий задекларував храм УПЦ КП площею 201 квадратний метр, право на який він отримав у 2010 році. Вартість цього об’єкту не вказана. Будівля розташована у Вільшані Городищенського району Черкаської області.

Зазначимо, що більшість церков в Україні зараз належать єдиній помісній православній церкві в Україні. Однак, немає заборони окремим громадянам володіти такими об’єктами.

Додамо, у власності заступника голови КСУ — житловий будинок площею 464 квадратних метрів у селі Оленівка, що на Київщині. Там він має чотири земельні ділянки загальною площею майже 6 тисяч квадратних метрів.

Також Головатий володіє двома квартирами у Києві на 142 і 96,6 кв. м, має половину власності на житловий будинок у Смілі Черкаської області та на орендовану в цій же області земельну ділянку.

А ще він задекларував майже 3,1 млн гривень зарплати в суді, 177 тисяч гривень пенсії та 37 тисяч грн гонорару як члену-кореспонденту Національної академії правових наук.

У декларації немає згадки про автомобіль. Натомість є готівка і гроші на рахунках у банку. Головатий зберігає готівкою 25 тисяч гривень, 15 тисяч євро і 10 тисяч доларів, у банку — 9 тисяч євро, 700 тисяч гривень і 735 доларів.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Неплохая пенсия, за росчерк пера

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.