Заступник мера просить кинути всі сили на штрафування підприємців, які не прибирають тротуари

Заступник міського голови Людмила Бордунос просить управління інспектування звернути особливу увагу у роботі на штрафування підприємців, які не прибирають тротури від снігу.

З таким проханням вона звернулася на засіданні виконкому.

– У місті дуже слизькі тротуари, багато йде нарікань на департамент ЖКК. Але згідно з правилами благоустрію, я як куратор не можу зобов’язати ні КП ЧЕЛУАШ, ні СУБ прибирати там, де не їхня територія, – зазначила Бордунос.

Вона попросила складати протоколи на всіх підприємців, які не чистять тротуари біля своїх територій, “незалежно від того, який у них мандат”.

– Коли йде зима, інспекторам не треба розпорошуватися на стихійну торгівлю. Люди ламають ноги! Підприємці до бордюру мають чистити свої тротуари, посипати їх піском. Якщо десь бачите не прибраний сніг – штрафуйте, – зазначила Бордунос.

Інший заступник мера Ігор Волошин попросив управління інспектування щоденно звітувати про кількість оштрафованих підприємців. Натомість Людмила Бордунос запропонувала висвітлювати це у ЗМІ, аби підприємці почали звертати уваги на накладення штрафів і ставились до своїх зобов’язань більш прискіпливо.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Пішохідна доріжка по середині бульвару Шевченка!!!!!!!! Який підприємець відповідає про її стан? Цих мерських “тріпачів” потрібно штрафувати особисто на три річні зарплати.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *