Заступник Міністра освіти і науки розповів, коли та як відбудеться ЗНО в Україні

Нині в Міністерстві освіти і науки України розроблено два варіанти проведення ЗНО та вступної кампанії. Почати зовнішнє незалежне оцінювання можуть в червні, або серпні. Усе залежить від того, коли завершиться всеукраїнський карантин.

Про це під час прямого ефіру повідомив заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний.

За його словами, якщо обмежувальні заходи завершаться до початку червня, то ЗНО відбудеться з 25 червня по 17 липня. А реєстрація електронних кабінетів вступників почнеться 1 серпня.

Якщо ж карантинні заходи завершаться до початку серпня, то почнуть ЗНО 17 серпня, а завершать – 4 вересня. Реєстрація електронного кабінету вступників відбуватиметься з 25 вересня.

– Подати документи на вступ, а також документи пільговикам можна буде в режимі онлайн. Крім цього, стадія подачі оригіналів заяв, що раніше відбувалася очно, для студентів, що зараховуються на контрактні місця відбуватиметься також онлайн – надсилатиметься відсканована копія, – зазначив Стадний. – Для бюджетників можна буде або приходити очно (якщо обмеження будуть зняті), або буде продовжено період подачі заяв, водночас, буде дозволено подачу заяв поштою.

Відповіді на деякі питання щодо проведення ЗНО:

 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.