Засуджені черкаської виправної колонії порізали собі вени, – ЗМІ

27 травня 13 засуджених черкаської виправної колонії №62 у знак протесту порізали собі вени на руках.

Про це пише “УНІАН“.

За повідомленням ЗМІ, інформація про подію надійшла до поліції Черкас о 02:20. Ув’язнені порізали вени на знак протесту проти незадовільних умов утримання. Постраждалим була надана медична допомога без госпіталізації. Нині у  колонії проводиться перевірка.

Натомість як повідомила в коментарі 18000 прес-секретар Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Інна Попова, таким чином черкаські ув’язнені вирішили підтримати ув’язнених із Одеси.

– Наш керівник виїхав, поговорив кожним із них, усі їхні вимоги виконав, – запевнила Попова. – Щоб сильно хтось постравждав – нема такого.

Наше видання також намагалося отримати коментар в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Проте там від коментарів відмовились.

Нагадаємо, 28 квітня у цій колонії відбувався бунт, після чого в установі було введено режим особливих умов, а шістьом підозрюваним було вручено підозри. Після цього ув’язнені та їх рідні почали скаржитися на жорстоке поводження з ними. Тоді у знак протесту засуджені почали голодування.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.