Засуджений за фальсифікацію виборів секретар від БПП радитиме “Слузі народу”

Фото: “Кропива”

Секретар обласної виборчої комісії від БПП на місцевих виборах 2015 року, який був засуджений за фальсифікацію виборів, радитиме голові Черкаської районної ради від “Слуги народу” за бюджетні кошти.

Про це свідчить декларація, зареєстрована Дмитром Жиляєвим, на посаду радника, повідомляє видання “Кропива”.

У разі призначення радити він буде голові Черкаської райради, обраному від “Слуги народу” – Олександру Василенку.

У травні 2018 року Дмитра Жиляєва було засуджено за фальсифікацію результатів виборів до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, пов’язаною з виборчим процесом на два роки (умовно) з іспитовим терміном у півтора роки.

У грудні 2019 року засудженого звільнено від призначеного покарання через відсутність порушень за час півторарічного умовного терміну.

Уже в серпні 2020 року Жиляєв став членом обласної виборчої комісії за поданням політичної партії “Слуга народу”, але був замінений після суспільного резонансу.

Нагадаємо, йдеться про фальсифікацію виборів до Черкаської обласної ради у 2015 році. Тоді члени обласної виборчої комісії затвердили сфальшований підсумковий протокол, яким “перерозподілили” близько 40 тис. голосів виборців. За результатом фальсифікацій до ради потрапляв “Опозиційний блок”, а за бортом ради лишалися “Укроп”, Партія ветеранів Афганістану, один депутатський мандат втрачала ВО “Свобода”.

Головними виконавцями викритих фальсифікацій були голова ОВК від “Опозиційного блоку” та секретар від БПП — Дмитро Жиляєв. За час тривалого розслідування слідчі не змогли встановити реальних замовників фальсифікації.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі
    коментарі
    3 Коментарі
    1. Про “роль” Дмитра чітко розповів на сесії обласної ради голова тимчасової комісії з розслідування тих подій пан Олексій Давиденко, якого важко звинуватити в упередженості. Треба було призначити когось винним – призначили того хто максимально забезпечив чесніий підрахунок. Жоден голос ні в кого не пропав і пропасти не міг (всі первинні протоколи були збережені, жодна цифра не виправлена). Уточнений протокол він же і складав, і роздруковував – бажаючих взяти на себе цю місію не знайшлося, А звинуватили через півтора року… мабуть комусь щось було треба…

    2. А вибір не великий: стаття предбачала 7-10 років (це при відсутності навідь жодного потерпілого!!!). Або визнаєш себе винним хоч у чомусь – і до 3 років умовно, Або СІЗО і судись 10 років поки не вийде термін давності.

    3. Судимість повинна була бути погашена судячи з вироку ще майже рік тому

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *