Затверджувати тарифи на тепло та воду буде виконавчий комітет Черкас

7 липня НКРЕКП на своєму засіданні ухвалила рішення, яким передала повноваження із затвердження тарифів на всі комунальні послуги, зокрема тепло та водопостачання, виконавчим комітетам місцевих рад.

Раніше представники виконавчих органів влади були зобов’язані виключно погоджувати відповідні тарифи та брати опосередковану участь у їхньому формуванні, затвердженням же ж займався державний орган.

У коментарі “18000” директор комунального підприємства “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась розкритував відповідне рішення. Він негативно оцінює факт відсторонення держави від формування та затвердження тарифів.

З його слів, представники місцевого самоврядування підписали з центральною владою меморандум про недопущення підняття тарифів, у той же час зараз громади поставлені в такі умови, коли об’єктивно неможливо залишити тарифи незміними. Відповідно замість врегулювання проблеми з власного боку і виконання взятих на себе зобов’язань держава просто від них відхрестилася.

Поки керівнику КП важко сказати, як зміниться тариф на теплопостачання у місті. Відповідні розрахунки лише варто буде проводити після рішення, затвердженного НКРЕКП. Втім, за словами Карася, всі об’єктивні чинники для зміни тарифів наявні, зокрема це стрімке здорожчення газу. 

Також читайте новини “18000” у Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.