Завтра анонсують кібератаки на українські сайти

Завтра, 22 лютого, можливі кібератаки на українські сайти в зоні .ua.

Про це інформують в пресслужбі Державної служби спецзв’язку та захисту інформації України.

“Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA на своєму сайті опублікувала попередження про можливі кібератаки на вебресурси, що розміщуються в зоні .ua”, – йдеться в повідомленні.

У CERT-UA зазначають, що на сайті Raidforums виявили повідомлення, що містить погрозу проведення кібератак 22 лютого. Невдовзі його видалили.

“У повідомлені йшлося про оренду серверів для підготовки нових атак на вебсайти державного сектору, банківського сектору, сектору оборони”, – зазначили на сайті Урядової команди реагування.

Українців просять у разі будь-яких кіберінцидентів, кібератак або підозрілих дій щодо інформаційно-комунікаційних систем інформувати урядову команду реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA:

  • е-mail: cert@cert.gov.ua;
  • тел.: (044) 281-88-05 або (044) 281-88-25;
  • Facebook: https://www.facebook.com/UACERT.

Нагадаємо, 15 лютого тимчасово не працювали офіційні сайти великої кількості міст. Серед них зокрема і сайт Черкаської міської ради.

Ще раніше повідомляли про хакерську атаку низки урядових сайтів, а також банків. Зокрема, атакували сайти Міністерства оборони та Збройних сил, додаток “Дія”.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *