Завтра Черкаси можуть лишитися без автобусних перевезень

Завтра, 19 березня, в Черкасах на рейси можуть не вийти маршрутники.

Про це під час засідання винкому заявила заступниця мера Людмила Бордунос.

Під час засідання виконкому виникла дискусія навколо того, як відшкодувати перевізникам кошти, які вони втрать під час роботи на карантині. Адже, згідно з постановою Кабміну, відтепер у маршрутках і тролейбусах одночасно зможуть їхати не більше 10 людей.

– По суті це буде для перевізників поїздка із десятьма людьми. Ті 40 грн, які вони зароблять, навіть не перекриють витрати на паливо. За рішенням комісії з надзвичайних ситуацій, ми можемо компенсувати паливні затрати з міського бюджету, – зазначила Бордунос.

Начальник управління транспорту Черкаської міськради Віталій Москаленко зазначив, що на день відшкодування перевізникам вартуватиме 200 тисяч гривень. Така інформація обурила мера Черкас Анатолія Бондаренка, який зазначив, що на місяць карантину це вартуватиме 6 млн грн.

– У мене таке враження, що попахує шантажем, чи що. Якщо вони хочуть ставати – хай стають. А як же постанова Кабінету міністрів? Як же закон про коронавірус? – сказав мер, реагуючи на слова Бордунос про те, що без відшкодування перевізники завтра не вийдуть на маршрути.

Людмила Бордунос натомість зазначила, що сьогодні поліція попередила кожного перевізника, що за перевезення більшої кількості пасажирів ті будуть вимушені платити штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

– На моє переконання, власники продуктових магазинів і аптек у змозі забезпечити своїх працівників проїздом, – прокоментував Бондаренко.

Згодом Бордунос заявила, що представники влади не розуміють “колапсу”, який пануватиме завтра в місті через таке рішення.

– Якщо людям немає на чому їздити, хай сидять удома. Пересування у місті повинні бути максимально обмежені, – взяв участь у дискусії начальник Черкаського міськрайонного відділу УДСНС України в Черкаській області Андрій Хижняк.

Нагадаємо, у Черкасах запровадили більш жорсткі міри карантину для запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Як уже інформувалося, команда “18000” у цифрах і фактах переповідає, як минає кожен день карантину.

коментарі

16 Коментарів

 1. Этот хижяняк такоц жо*****из. Бондаренку знатно лижет

 2. Андрій Хижняк нехай виходить на наші роботи і працює, адже в нього є чим добиратися!!! А зарплату тим робітникам які влаштовані

 3. А як мені у поліклініку добратися?

 4. Як мені у поліклініку добратися? Я місяць тому записалася до лікаря

 5. Тільки і думають про гроші а як захворіють і попадуть на кладовища то гроші ті нікому не будуть потрібні. За 10 осіб

 6. Будь ласка, підкажіть, а не краще забезпечити все місто масками та в ті самі магазини поставити безкоштовно для використання дезінфікуючі засоби? Залишити проїзд, тим самим не будуть такі втрати з бюджету. А ще питання, для чого тоді дезінфікує ” Нова Якість ” автобуси, тролейбуси і зупинки громадського транспорту якщо є обмеження по кількості людей? На 10 пошириться на інших ні? Чи дезінфекція для галочки, що щось роблять?

 7. А з якого дива ти там робиш?ВОНА працює?В сенсі-срака!

 8. Як майданчики за міліон дитячі робити по дитячим садочкам так вони гарно відмивають кошти. Розкидують мільйонами наліво і направо. Люди собі на життя працею заробляють, а не сидять на міському бюджеті.

  1. В деяких садочках не щоб ремонт чи обновка, демонтувать не дозволяють, батьки й так все самі роблять , і це б зробили

 9. В деяких садочках не те, щоб ремонт чи обновка, демонтувать не дозволяють, батьки й так все самі роблять , і це б зробили

  1. А мене вже дістали постійні здачі на незрозуміло що…..Якщо з бюджету виділяють на це кошти. ….Чому батьки повинні ремонтувати ! Я з вами не згідна. Гаманець не резиновый і гроші в ньому не ростуть як гриби після дощу.

 10. Те кто не введут на линию лишить лицензии .пустить максимум тролейбусов и временно поднять цену до 5 гривен

 11. Тех кто не выедет на маршрут лишить лицензии. Выпустить по максимуму тролейбусов и установить временно плату 5 гривень.

  1. Временно на постоянно. У нас всегда так. Это не выход!

 12. Міжміський та приміський транспорт скасували,підприємства не закривають на карантин,а ви як хочете так і добирайтеся на роботу…дуже розумно,чи тільки в Черкасах живуть люди,які їздять на роботу, а решта…

 13. Грёбаный Хижняк, чтобы тебе с*ее перед носом закрыли аптеки, банки и магазины и в след сказали: “Послушали вас и сидят дома” ганд*он

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.