Заходи до Дня пам’яті та примирення в Черкасах проведуть онлайн

У зв’язку із карантином заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Черкасах проведуть онлайн.

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

Так,Черкаський міський Будинок культури ім. І.Кулика організовує онлайн-проект до Дня пам’яті та примирення “Пісенна стрічка пам’яті”. Піснями воєнних років пропонують вшанувати пам’ять осіб, що захищали Батьківщину в 1939-1945 роках.

Що потрібно зробити?
 • Заспівати одну пісню воєнних років і записати її на відео (мобільний телефон, фотоапарат з функцією запису відео або ж відеокамера);
 • назвати прізвище та ім’я ветерана (коротенька розповідь про нього, можна письмово, або перед піснею на відео);
 • прислати фото ветерана (якщо є );
 • готовий відеоролик, фото та розповідь надіслати у міський Будинок культури ім. І.Кулика на електронну адресу mbk_kulyka@ukr.net.

8 та 9 травня надіслані відео-ролики, фото та розповіді будуть розміщені на фейсбук-сторінці Будинку культури ім. І.Кулика.

Крім цього, Черкаська центральна міська бібліотека для дітей презентує віртуальну акцію-вшанування “Правнуки пам’ятають…”. В ній візьмуть участь працівники бібліотеки. Також до участі запрошують всіх бажаючих: потрібно у фейсбуці розповісти історію про близьких та рідних, які захищали нашу рідну землю в роки Другої світової війни. До розповідей можна  додавати фотографії ветеранів.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

  коментарі

  1 Коментар

  1. Как таких на работу берут? Какое премирение с кем вы что! День победы! Далее какой 1939!
   1941-1945 учите историю позор 18000

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.