Зеленська вручила ключі від нового дому багатодітній прийомній родині на Черкащині (ФОТО)

Велика прийомна родина на Черкащині отримала ключі від будинку на Черкащині у межах проєкту Фундації Олени Зеленської “Адреса дитинства”.

Про це повідомили у пресслужбі Офісу президента.

У новому будинку житиме велика прийомна родина Жанни та Олександра Сомових. У сім’ї виховують восьмеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: п’ятеро хлопчиків і троє дівчат.

Сомови – переселенці з міста Берислава Херсонської області. Через російську окупацію родина була змушена залишити власний двоповерховий будинок і шукати безпеки на Черкащині. Знайти житло з достатньою площею та якістю для них виявилося проблематично.

– Участь у проєкті “Адреса дитинства” для нас стала несподіванкою. Ми з чоловіком попросили, щоб нам побудували дім саме на Черкащині. Адже наші діти пішли тут до школи та знайшли нових друзів, – розповідає мати-вихователька Жанна.

У межах проєкту “Адреса дитинства” Фундація зводить 14 будинків для великих прийомних родин у восьми регіонах країни. Всі помешкання інклюзивні, енергоефективні, умебльовані та облаштовані побутовою технікою. Загальна площа кожного – 285,5 метрів квадратних. У дворах будинків встановлені бетонні укриття (ЗСЦЗ) з металевими вибухостійкими дверима. Фундація контролює весь процес будівництва: від проєктної документації до внутрішнього оздоблення будинку.

Сомови стали другою сім’єю, яка одержала ключі від нового дому. Усі будинки проєкту “Адреса дитинства” передають на баланс громад. Сім’ї мають право жити в них доти, доки існує їхня велика прийомна родина (ДБСТ).

Зведення будинку для багатодітної родини на Черкащині підтримав австралійський фонд “Minderoо Foundation”.

Читайте також: “Поріднилися”: як черкащани відбудовують підшефні громади на Херсонщині?

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *