Зоомагазин Леопольд

Зеленський анонсував опитування під час виборів (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський запропонував усім виборцям 25 жовтня відповісти на п’ять суспільно важливих запитань.

Про це президент оголосив у відеозверненні до українців сьогодні в соціальних мережах.

– 25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі п’ять важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємось з друзями, батьками або таксистами. Про те, про що нас раніше ніколи не питали. П’ять важливих питань, щоб дізнатися твою думку, – зазначив у зверненні Зеленський.

Самі ж питання президент поки що не озвучив.

Чи готові дільниці виборчих комісій додатково проводити опитування розповів у коментарі “18000” голова Комітету виборців України Максим Михлик.

– Я ще не вивчав це питання. Але це точно ускладнення. До такого ніхто не готувався. Все має бути завчасно, оскільки й так є навантаження на виборчі дільниці. Нові закони та багато партій. Ми думаємо, що це буде саме референдум, але ж ще невідомо точно. Тож, можливо, це створить на дільницях хаос, приведе до несвоєчасних виконань усіх обов’язків, – пояснив голова комітету Максим Михлик.

Нагадаємо, як писав “18000”, 25 жовтня в Україні відбудуться вибори до міських рад і на посади мерів обласних центрів країни.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *