Зеленський очолив рейтинг Politico “Мрійники року”

Зеленський

Фото: politico.eu

Видання Politico надало президенту України Володимиру Зеленському перше місце у рейтингу “мрійники” – лідер, який самотужки змінює хід історії не завдяки могутності своєї армії чи економіки, а завдяки силі своїх слів.

Про це йдеться на сайті видання.

Politico згадало Зеленського на початку повномасштабного вторгнення. Коли він зробив заяву, що залишається в Києві і просить зброю у союзників.

“Керівництво Зеленського було настільки ефективним, що він зумів проштовхнути речі, які донедавна були немислимими, висунувши Україну в першу чергу на членство в ЄС — і ближче, ніж хтось вважав можливим, до військового альянсу НАТО”, — йдеться в статті.

Водночас Politico прогнозує, що 2024 рік стане складним для Зеленського. Адже світ сколихнула війна на Близькому Сході. Українці, на думку авторів статті, виснажені дворічними битвами за свої території з росією. Європейці відчувають низьку вартість життя. Політики ЄС починають хвилюватися про збитки у певних галузях. Також у статті обговорюють питання президентський виборів в Україні під час війни.

Додамо, що у категорії “діячі” четверту сходинку посідає голова Офісу президента України Андрій Єрмак. А персоною року став колишній прем’єр Польщі та експрезидент Європейської Ради Дональд Туск, якого видання назвало “вітром змін”.

Нагадаємо, у 2022 році Politico визнало Зеленського найвпливовішою людиною Європи. Також президент України став людиною року за версією британського видання Times.

Також читайте: Британський актор збирає кошти на укриття в Черкаській області.

“18000” і Хамаза збирають 3 мільйони гривень на подарунки для ЗСУ. Стань Миколайчиком для воїна! Відправляй свій важливий донат на банку. Більше інформації та інші реквізити ТУТ.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *