Зеленський підписав указ про створення музею Марчука

Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука.

Про це повідомляють у прес-службі президента.

Згідно з документом, Кабінет міністрів разом з представниками творчої спільноти має розробити у місячний строк концепцію музейно-культурного центру та план заходів з його створення. Крім того, уряд повинен забезпечити проведення промо-кампанії про цей центр.

Також Кабмін має передбачити у 2021-2022 роках кошти на реконструкцію будівель для створення центру сучасного мистецтва Івана Марчука і може розглянути питання про залучення до створення центру коштів благодійників.

Як інформує «Українська правда», 12 травня президент Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою відвідали ретроспективну виставку народного художника України Івана Марчука та привітали митця з 85-річним ювілеєм. Під час спілкування з художником президент звернув увагу на те, що Марчук шукає будівлю для створення музею. Тому Зеленський запропонував приміщення, що нині належить ДУС.

Раніше про створення музею Марчука повідомляли у Канівській міськраді. Його планували розташувати у приміщенні колишнього районного будинку культури.

Нагадаємо, з 2018 року Іван Марчук – почесний громадянин Канева.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.