Зеленський розказав, чи може Скічко піти на підвищення з Черкащини

Президент України Володимир Зеленський заявив, що він задоволений результатами роботи на Черкащині. Натомість голова Черкаської ОДА Олександр Скічко каже, що пропозиції очолити міністерство йому не надходили.

Про це сьогодні повідомили у Золотоноші під час офіційного візиту президента, відповідаючи на запитання журналістки “18000”.

– Я вважаю, що не так просто знайти гарного голову ОДА. Перед тим, як очолити ОДА він (Скічко – ред.) дійсно звертався, чи може він очолити міністерство чи працювати в Уряді. Треба, щоб були адекватні люди на заміну. Ми бачимо реальні результати на Черкащині. Я задоволений результатами. Якщо вам щось не подобається, можете звернутися до мене, – сказав Зеленський.

Зі свого боку Олександр Скічко сказав, що йому пропозиції із міністерств не надходили.

– Я людина команди. Я працюю сьогодні на Черкащині і готовий виконувати будь-яку роботу, щоб був результат. Де я буду корисний – там і буду працювати. Чи були пропозиції? Ні, пропозиції не надходили, – сказав він.

Нагадаємо, вчора було повідомлено, що голова Черкаської ОДА Скічко – серед претендентів на посаду міністра захисту навколишнього середовища і природних ресурсів.

Варто зазначити, що інформація про те, що Скічко може покинути Черкащину, отримавши одне з міністерських крісел, поширюється у черкаському політикумі вже близько місяця. Зокрема, раніше лунала інформація про те, що він може стати міністром інфраструктури.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.