Зеленський розповів, як знімав нашуміле звернення у Черкасах

Новорічне вітальне відео із заявою про участь у президентській кампанії Володимир Зеленський відзняв під час концерту в Черкасах. Про це потенційний кандидат у президенти, керівник студії “Квартал 95” розповів у інтерв’ю “Українській правді“.

Фото із сайту Українська правда

Як відомо, відеозвернення стало резонансним, оскільки на рейтинговому телеканалі “1+1” його показали в час, коли мало б транслюватися привітання Президента України.

– Давайте я поясню, як це все відбувалося. Звичайно ж, у мене була тактика заявити про свої наміри під час високого телеперегляду нашої програми, оскільки в нас договір з “1 + 1”, що ми виходимо в цей час… До привітання президента це не мало ніякого відношення, – запевняє Зеленський. – Там питання з рекламними блоками – коли, чого вони спізнилися на кілька хвилин. Це взагалі не до мене. Ми віддаємо “касету”. Усередині цієї “касети” було зашито моє привітання.

Він також додав, що хотів, аби відео із заявою про участь у президентській гонці було “сюрпризом для всіх і для каналу “1 + 1”.

– Якщо ви звернете увагу, а телевізійники – професіонали, вони швидко зрозуміють, запис цього звернення був не під час зйомок “Вечірнього кварталу”, а під час мого фінального концерту 28 грудня в Черкасах. Після концерту, вночі, коли люди вже вийшли, ми все записали прямо там. Підготували схоже світло і вставили всередину “Вечірнього кварталу”, – переповів Зеленський.

До слова, учора партія “Слуга народу” висунула Володимира Зеленського кандидатом у президенти — рішення було ухвалено одноголосно.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *