“Жахливі болі не дають спати”. Черкащанка потребує допомоги в боротьбі з раком

300 000 гривень – саме таку суму необхідно зібрати вже менше, ніж за два тижні, Олесі Кондратюк. Жінці лише 41 рік, вона працює маляркою. Нещодавно лікарі встановили їй страшний діагноз “міксоїдна хондросаркома н/3 лівої стегнової кістки”. Це злоякісна пухлина, яка атакувала колінний суглоб.

Уже більше, ніж пів року, розповідає Олеся Кондратюк, вона страждає на біль у суглобі та кульгавість. Спершу вона не звертала на це уваги. А в січні жінка впала на коліно та дуже забилася. Тоді ж біль посилився й оперативно довелося зробити рентген. Як наслідок, побачили пухлину. Уже після біопсії в Києві та Харкові виявилося, що вона злоякісна. Жінку направили в Інститут патології хребта та суглобів ім. професора М. Г. Ситенка НАМН “України” (м. Харків), де вона нині й перебуває.

– Мене постійно тривожать жахливі розпираючі болі. Уночі через них я взагалі не можу спати. Дуже складно це терпіти. А ходити – узагалі лікарі забороняють, щоб не лопнула кістка, і не пішли метастази, – говорить Олеся Кондратюк.

Аби уникнути розвитку саркоми, жінці необхідно провести операцію з видалення пухлини та встановити імплант колінного суглоба – модульний ендопротез. На це їй потрібно зібрати 300 000 гривень. Родина Олесі – 15-річна донька Софія, 25-річний син Максим та чоловік Сергій – підтримують жінку в боротьбі з хворобою. Однак самостійно вони не в змозі зібрати цю значну суму.  Часу для збору коштів залишилося вкрай мало: протягом 10-14 днів має бути готова повна сума для проведення операції.

Жінка дякує усім небайдужим, хто готовий допомогти, та сподівається отримати шанс на повноцінне одужання.

Фінансову підтримку можна надсилати на картку ПриватБанку:

5168 7427 1547 2217 – Кондратюк Олеся;

0969078861 – контактний номер телефону жінки.

Фотопідтвердження діагнозу, рентген- і КТ-знімки пухлини:

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.