Жительці Черкащини для оформлення першого паспорта довелося робити ДНК-експертизу

Жінка, яка отримала паспорт

На Черкащині 28-річна жінка вперше отримала паспорт. Оскільки її батьки мала проблеми з документами, міграційникам провели ДНК-експертизу.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини.

Жінка з початку повномасштабної війни разом зі своїми дітьми переїхала з Донецької області на Черкащину. Для оформлення паспорта звернулася до міграційників, які перевірили громадянство жінки та провели процедуру встановлення особи.

Пояснюють, що заявниця народилася в Молдові. Разом із матір’ю, громадянкою Молдови, проживали на Донеччині. Паспорта громадянки України жінка не отримувала, оскільки її мати перебувала в Україні без документів на право проживання. Батько − громадянин України, але офіційно це не було засвідчено.

“Для встановлення батьківства та підтвердження громадянства Сєлєни було проведено судову молекулярно-генетичну експертизу на батьківство (ДНК). Процедуру встановлення особи міграційники провели у режимі відеоконференцзв’язку, оскільки її батько, який здійснював упізнання, нині служить у ЗСУ”, – пояснили в міграційній службі.

У результаті експертизи, жінка отримала перший паспорт у вигляді ID-картки.

Нагадаємо, черкащанка отримала свій перший паспорт у 34 роки.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *