Жителі Черкас підтримують петицію з вимогами до мера, депутатів і членів виконкому

Мітинг гроші на перемогу

Петиція про пріоритетність фінансування Збройних сил України на сайті Черкаської міської ради збирає голоси.

Звернення від громади міста до влади зареєстрував черкасець Артем Ківак.

“Замість того, щоб зробити пріоритетом №1 під час війни – фінансування ЗСУ – підтримку військових підрозділів, у яких служать жителі Черкас; замість того, щоб постійно закуповувати та напряму передавати у військові підрозділи fpv-дрони, купувати евакуаційні машини для медиків, турнікети, рації та інше необхідне обладнання для наших військових, міська влада витрачає мільйони гривень із бюджету міста на асфальтування доріг, укладання плитки, ремонт концертного залу, закупівлю дерев та утеплення фасадів. Усі ці витрати – недоцільні у воєнний період і мають бути перерозподілені на користь потреб військових частин”, – йдеться в петиції.

Черкасці, які підтримують петицію та її автор, мають п’ять вимог до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, депутатського корпусу міської ради та виконкому. Цитуємо їх:

  1. Звернутися до військових частин, з якими була попередня комунікація, із проханням надати всі актуальні запити на отримання фінансування. Також задовольнити запити від інших військових частин на суму 157 450 000 гривень.
  2. Невідкладно скликати та провести засідання виконкому щодо розподілу бюджету на користь ЗСУ, запросити представників громади на відповідне засідання виконкому.
  3. Невідкладно скликати позачергове засідання Черкаської міської ради та перерозподілити кошти з нижче перелічених статей на користь “Програми підтримки Збройних Сил України на 2022-2023 роки”:
  4. Скасувати капітальні трансферти КП “МСК “ДНІПРО” в сумі 1 500 000 грн, ухвалені рішенням міськради №48-26 від 19.10.2023 року, та перенести ці кошт на міську Програму підтримки Збройних сил України на 2022-2023 роки.
  5. Вимагаємо відновити публікування актуального бюджету міста Черкаси на сайті міської ради, попередньо прибравши звідти інформацію, що має секретний характер.

Нагадаємо, вранці 9 листопада черкаські активісти вчергове зустрілися з владою Черкас. Люди вимагають спрямовувати більше бюджетних грошей на ЗСУ.

Перед громадою виступив міський голова Анатолій Бондаренко. Він розповів, що думає про мітингарів і написи на плакатах.

Також дивіться ефір “18000”: Гроші на ЗСУ. Позиція представників громади та влади Черкас.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
1 Коментар
  1. Я розмовляв з одним із мітингувальників ( він пересиленец) і він сказав, що їхні міста розбомбили, так чого черкасці повинні мати хорош дороги і тротуари, благоустрій?? Якщо в нас таке,то і у вас повинно бути не краще! Черкащани, виводи робіть самі!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *