“Жовта зона”: від завтра розпочати навчання на Черкащині зможуть у 374 школах

Від завтра в області працюватимуть тільки ті навчальні заклади, де щонайменше 80% персоналу мають щеплення від коронавірусу хоча б однією дозою вакцини. На сьогодні це – 685 закладів. 

Про це під час брифінгу щодо епідситуації в області розповів начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський.

– В області загалом функціонує 1 888 закладів освіти, де працює 38 894 працівники. Станом на сьогодні вакциновано однією дозою двохдозової вакцини 9 463 працівники, що складає 24,3%. Повним курсом імунізовано 20 271 особу, що становить 52,1%.  Загалом відсоток вакцинації освітян в області становить 76,4%, – розповів Валерій Данилевський.

Розпочати свою діяльність завтра, у “жовтій” зоні, зможуть 685 закладів освіти області, із яких 374 – школи. Там вакциновано понад 80% працівників. Зокрема, у 33-х закладах Черкащини вакциновано 100% працівників.

Заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова наголосила, що у разі, якщо кількість вакцинованих від коронавірусу осіб у навчальних закладах становитиме менше 80%, заклад не матиме права працювати не лише офлайн, а й дистанційно.

Очільник управління освіти Валерій Данилевський додав, що учням і вакцинованим вчителям, які навчаються чи працюють у закладах, яким недозволено здійснювати освітню діяльність, рекомендовано відвідувати інші освітні заклади, що поруч. Однак таку пропозицію попередньо мають узгодити з Міністерством освіти й науки.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.