Змагались чоловіки, жінки й діти: на Канівщині влаштували перегони на тракторах

Фото: Суспільне

На Канівщині під час фестивалю “Тракторфест” відбулися перегони серед професійних трактористів і аматорів.

Про це розповідає “Суспільне”.

Відкривали гонки трактори мінського заводу. На маршруті змагались по двоє. Після фінішу в першому заїзді водії мінялися транспортом і трасами на другий заїзд. Далі змагалися трактори іншої категорії.

Трасу для перегонів розмітили серед поля. Для вболівальників підготували місця під накриттям та фотозони. На ярмарку можна було придбати вироби місцевих майстрів. Також для гостей фестивалю виступали танцювальні та музичні гурти.

Фото: Суспільне

Трактори, які обробляють поля та збирають врожаї – головні герої фесту. Більшість трактористів – у вишиванках згідно з дрес-кодом.

– Не шкодую, що сів за кермо. Ці гонки – подія, на яку чекали рік. Це залучає молодь до роботи на полях. Це свято для селян, радість, драйв, – зазначив тракторист із чотирирічним стажем Роман Сербін.

У перегонах участь також взяли жінки. Світлана Стрига за кермом такої машини втретє.

– Від заїзду адреналін по всьому тілу, – поділилася враженнями Світлана Стрига.

Фото: Суспільне

Насамкінець – дитячі перегони.

– Це незабутні емоції. Я вражена і дуже задоволена. До цього я пробувала один раз просто проїхатись на тракторі і два рази з бочкою. Оскільки в мене був досвід і я вмію водити механіку, мені було легше, – розповіла чотирнадцятирічна Юлія Коваленко.

Оцінював учасників Сергій Чабаненко.

– У цих змаганнях важлива спритність та точність. Трактористи із цим завданням впоралися із дуже добре, – зауважив суддя.

Фото: Суспільне

Як розповів організатор фесту Олександр Воскобойник, фестивалем хотіли об’єднати всіх, хто любить сільське господарство та зберегти традиції.

– Наші батьки, наші діди, прадіди, коли ішли працювати в поле, завжди співали. Зібрали хліб – зустрілися всі разом, пораділи за те, що зібрали. Отак і ми проводимо, – додав організатор фесту.

Фото: Суспільне

Переможці перегонів отримали по 15, 10 та сім тисяч гривень.

Також читайте новини “18000” у Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.