Золотоніське комунальне підприємство визнали винним у недотриманні вимог природоохоронного законодавства

Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення Черкаського окружного адміністративного суду про обмеження скиду з перевищенням нормативів ГДС в річку Суха Згар КП «Міський водоканал» Золотоніської міської ради.

Про це повідомляє заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального регіону Олександр Позняков.

Позняков зазначає, що під час перевірок підприємства неодноразово фіксувалося невиконання вимог дотримання умов скидання зворотних вод в р. Суха Згар. Комунальне підприємство систематично проводило діяльність з порушенням вимог природоохоронного законодавства, а саме здійснювало скид зворотних стічних вод з перевищенням ГДС по азоту амонійному, завислим речовинам, ХСК, хлоридам та фосфат-іонах, що є порушенням ст.ст. 44, 48, 70 Водного Кодексу України.

Після цього Держекоінспекція захищаючи звернулась до суду щодо застосування заходів реагування та отримала позитивний результат.

КП «Міський водоканал» не погодився із рішенням Черкаського окружного адміністративного суду від 27 вересня 2018 року та звернувся із апеляційною скаргою, в якій просив скасувати рішення та прийняти нове, яким у задоволенні адміністративного позову відмовити в повному обсязі.

Апеляційний суд 19 лютого 2019 року підтвердив законність і обґрунтованість рішення Черкаського окружного адміністративного суду про обмеження скиду з перевищенням нормативів ГДС в річку Суха Згар КП «Міський водоканал» Золотоніської міської ради. Наразі рішення суду набрало законної сили.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *