“Зробимо більше доріг, ніж за останні 10 років”. Як на Черкащині звітували “Слуги народу” (ФОТО)

Народні депутати від партії “Слуга народу”, обрані по мажоритарних черкаських округах, представили звіт про свою роботу у Верховній Раді.

Рік тому в Україні відбулися вибори до Парламенту, під час яких на Черкащині було обрано п’ять нардепів від партії “Слуга народу”.

Окрім мажоритарників, до звіту долучилися нардепи, обрані за списком партії до ВР. Ідеться про Олександра Завітневича та Роксолану Підласу.

– Рівно рік тому український народ довірив нам управління державою. Відбулася електоральна революція. Нова політична сила не просто прийшла до влади, а й уперше витіснила з влади усі старі політичні сили. Партія “Слуга народу” не зрадила свого виборця. Про це свідчать рішення, які ухвалювала фракція, а також дотримання процедур у роботі парламенту, – зазначив у своєму виступі нардеп, голова обласної організації партії “Слуга народу” Олександр Завітневич.

У своєму виступі він акцентував увагу на покращенні співпраці з НАТО, а також бажанні завершити реформу децентралізації.

– Ми даємо на місця максимум грошей, але хочемо, щоб ці гроші витрачали на користь людей, – зазначив депутат. – У місцеву владу мають прийти професійні люди. Порядність і фаховість мають стати основою формування списків. Щоб не було ситуацій, коли людина приховує якусь інформацію про себе. Як тільки з’являться списки, вони будуть відкриті, чекаємо на зворотній зв’язок від вас щодо будь-якої інформації про кандидатів.

Роксолана Підласа натомість зазначила, що за перший рік роботи парламенту було ухвалено 250 законів. Серед головних успіхів “слуг народу” Підласа наголосила на зміні політичної культури.

– Ми скасували так звані ліниві дні, коли Верховна Рада не голосувала жодного рішення. Адже це неприпустимо – звичайні люди собі не можуть дозволити просто не працювати. Також ми ввели кримінальну відповідальність за неперсональне голосування, – зазначила Підласа, запевнили, що фракція “Слуга народу” залишається монолітною силою.

Серед планів на наступний рік депутатка назвала зміни до Конституції, скорочення кількості народних депутатів, ухвалення пакету про народовладдя, закону про індустріальні парки, а також пакету законів про підтримку українських промисловців.

Нардеп від 199 виборчого округу Сергій Нагорняк зазначив, що працюючи в енергетичному комітеті, відстоює інтереси українців, а не окремих олігархічних груп.

– У період пандемії COVID-19 за допомогою компанії НАК “Нафтогаз Україна” вдалося допомогти нашим шістьом лікарням на окрузі на суму більше ніж 2,2 млн грн. На ці кошти було закуплено засоби індивідуального захисту, – зазначив Нагорняк.

Депутатка, обрана по 194 округу, Любов Шпак перепросила у виборців за те, що пропустила частину пленарних засідань через аварію, в яку потрапила.

– Я хочу перепросити перед виборцями, я була на лікарняному, оскільки потрапила в аварію, перенесла три операції, була в реанімації. Чотири місяці – це чимало. Але громадська приймальня весь час працювала. Мої помічники постійно писали звернення, приходили до мене в лікарню, ми працювали разом над ними, – зазначила народна депутатка.

Вона також зазначила, що працює в бюджетному комітеті. Проанонсувала, що вже у вересні комітет почне роботу над бюджетом 2021 року.

– Я зроблю все, щоб там були відображені інтереси нашого округу, – пообіцяла Шпак.

Олег Арсенюк, якого було обрано по 195 округу, у своєму виступі акцентував на роботі з виборцями. Зокрема, він повідомив, що опрацював близько 300 звернень виборців. Левова частина з них стосувалась ремонту доріг, збереження медичних та освітніх закладів, обмеження проїзду вантажного транспорту тощо. Також він повідомив, що зареєстрував за рік 39 законопроектів.

Не оминув тему ремонту доріг і нардеп від 196 в. о. Андрій Стріхарський. Серед головних перемог він назвав ремонт дороги Н01, яка проходить повз Корсунь-Шевченківський, Городищенський та Смілянський райони.

Нардеп від 197 округу Олександр Скічко роботу парламенту оцінив на четвірку. Говорить, що Рада втратила багато часу під час розгляду численних поправок до законів.

Опісля зосередився на роботі на окрузі. Так, за словами Скічка, за рік вдалося оновити понад 20 соціальних об’єктів на окрузі. Окрім того, до кінця року в Золотоноші має з’явитися стадіон, який буде збудовано “з нуля”. Тендер на роботи вже проведено.

– Коли об’їхав майже кожне велике село на своєму окрузі, побачив, що питання доріг – номер один. За 10 років у Черкаській області побудували 192 км доріг. Цього року ми хочемо ввести в експлуатацію 240 кілометрів, – розповів про амбітні плани Скічко.

*Іміджева інформація

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.