ЗСУ просуваються на Херсонському напрямку, активність окупантів неможлива

Підрозділи ЗСУ в останні дні суттєво просуваються, зокрема на херсонському напрямку. Псевдореферендуми їх не зупинили. 

Про це пише “Укрінформ”.

– Окупаційне керівництво розгублене. Вони не зовсім розуміють, що дає їм проведений референдум. Вони просто виконали вказівку згори (з москви – ред.), але бачать, що це не зупиняє Сили оборони, не зупиняє підрозділи ЗСУ, які суттєво просуваються на херсонському напрямку, – сказала керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк.

За її словами, війська загарбників наразі не можуть підтягнути достатньо резервів на херсонський напрямок, оскільки ЗСУ контролюють усі логістичні шляхи.

– Активність військових рф на цьому напрямку неможлива, бо пошкоджена логістика, постійно вибухають пункти управління, що сіє розгубленість у військових підрозділах. Марні спроби відремонтувати Антонівський і Каховський мости, аби переправитися з лівого берега на правий, оскільки мости перебувають під вогневим контролем ЗСУ, – зазначила Гуменюк.

Водночас вона не змогла підтвердити прибуття на передову мобілізованих російських новобранців.

– Достовірної інформації про це поки що не маємо, але знаємо, що деякі новоприбулі росіяни вже шукають способи сповістити про себе спецпідрозділам ЗСУ, що хочуть жити, готові скласти зброю, аби потрапити під дію міжнародного гуманітарного права, – підсумувала керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування “Південь”.

Також читайте: путін оголосив про “приєднання” до росії чотирьох областей України.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *