Звенигородській громаді повернули земельну ділянку з водним об’єктом

Вимірювання землі

За втручання прокуратури земельну ділянку з водним об’єктом повернули у розпорядження територіальної громади на Звенигородщині.

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За позовом прокурора господарський суд припинив неефективні орендні відносини щодо земельної ділянки площею понад 25 га, вартість якої становить  більш, ніж пів мільйона гривень.

Вказана земельна ділянка з водним об’єктом розташована поблизу села Сигнаївка Звенигородського району.

Фермерське господарство, орендуючи для рибогосподарських потреб зазначену землю, упродовж останніх трьох років взагалі не сплачувало місцевому бюджету кошти за користування нею.

Задля забезпечення ефективного використання комунальної землі та наповнення бюджету територіальної громади, що є особливо важливим в умовах війни, прокурор звернувся до суду, щоб стягнути заборгованість та розірвати договір оренди земельної ділянки з недбалим орендарем.

Читайте також: Як фермерам Черкащини залучити міжнародні гранти? Пояснюємо разом із експерткою.

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. От вже люблять журналісти гучні назви. Землі біля Сигнаївки – це землі які входять до Звенигородського району, і аж ніяк не належать Звенигородській громаді.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *