З’явилася петиція про вартість проїзду в Черкасах. Перевізники і чиновники кажуть, що про це не чули

Днями на сайті Черкаської міської ради з’явилася петиція проти підняття оплати за проїзд до 8 гривень. Водночас у міськраді говорять, що перевізники із такою пропозицією навіть не зверталися. 

Відповідна петиція з’явилася на сайті міської ради 19 жовтня. У ній йдеться про недопущення підняття вартості проїзду у громадському транспорті Черкас до 8 гривень. Зареєстрував петицію Олег Ільясович Ємельянов. На сьогодні вона набрала вже 73 із необхідних 250 голосів.

Відповідно до тексту петиції, “протягом останнього тижня в маршрутках ширяться чутки про підняття вартості проїзду до 8 гривень”. Підвищення нібито планується у листопаді.

Водночас, як повідомив у коментарі “18000” Павло Мосійчук, який опікується питаннями транспорту у Черкаській міській раді, для підвищення вартості проїзду має проводитися розрахунок, відповідно до затвердженої Кабміном методики. Лише, враховуючи цей розрахунок, вартість може зрости.

– На сьогодні таких розрахунків немає, – зазначив Павло Мосійчук.

Директор перевізника АТП-17127 Олена Куниця каже, що про підвищення не чула, проте хвилюється, що в разі “локдауну” маршрутки вже не зможуть вийти на роботу.

– Електроенергія підніметься, із 1 січня ще підніметься зарплата, масово штрафують водіїв. Штрафують за стоячі місця. Вчора двоє водіїв написали заяви, що працювати не будуть. У мене немає бюджету. До січня не йтиме мова про підняття, йтиме мова чи буде транспорт взагалі. Про підвищення не чула. Не знаю, хто ініціював.

Підтвердила нашому виданню, що перевізники з пропозицією про підвищення вартості проїзду до міської ради не зверталися та не надсилали відповідних розрахунків, й директорка департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    1 Коментар

    1. По-перше, 8 грн. у Києві – це не 8 грн. у Черкасах. Бо там відстані удесятеро довші. По-друге, коли перевізники добилися підвищення вартості проїзду до 5 грн., пальне коштувало 32-32 грн. Тепер пальне коштує у межах 24-26 грн. Питання: НА ЯКІЙ ПІДСТАВІ БУДЕ ЗРОСТАТИ ТАРИФ??

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.