На карантині. Виконком призупинив навчання у черкаських школах до 9 лютого

Черкаські школи відзавтра, 29 січня, до 9 лютого – на карантині. Таке рішення щойно ухвалили на засіданні виконавчого комітету.

– 24 січня в черкаських школах хворіло 2900 учнів, це 14 %. Було закрито на карантин 49 класів. Станом на 28 січня вже хворіє 5346 учнів, це майже 20%.  У закладах загальної середньої освіти планується закриття ще 48 класів, у яких навчається 1426 учнів. Вже не працює 96 класів, де рівень захворювання перевищує 30%, – повідомив керівник департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов

Він запропонував з 29 січня по 9 лютого призупинити навчальний процес у школах. Окрім того в місті рекомендують не проводити масові заходи, зокрема й за участі школярів.

Щодо навчання, то його керівникам шкіл та учителям рекомендуватимуть проводити у дистанційному режимі.

Це питання активно обговорювали і на комісії перед виконавчим комітетом. Тоді Сергій Воронов пропонував відправити школярів на карантин з середи, 29 січня, до 2 лютого. За потреби – з понеділка продовжити термін карантинного періоду до 9 лютого.

За словами ж керівника департаменту охорони здоров’я Олега Стадника, кілька днів карантину не вирішать ситуацію.

– Вважаю, 2 дні не вирішать ситуацію. Зазвичай епідеміологічні заходи не можуть обмежитися коротким проміжком часу. Вони потребують дієвих заходів до зниження захворюваності. Лише не пустити дітей у школу – не вирішить ситуацію. Потрібно обмежувати заходи в місті, які пов’язані зі скупченням людей, зокрема і дітей. Бо ролі не буде грати те, що вони не підуть у школу, але у той час проводитимуть цей час у позашкільних закладах чи будуть учасниками масових заходів, – додав Стадник.

Комісія рекомендувала призупинити процес в освітніх та позашкільних закладах з 29 січня по 9 лютого 2020 року. Також комісія рекомендувала керівникам освітніх закладів ухвалювати самостійно рішення про призупинення навчального процесу в окремих класах, якщо рівень захворюваності учнів сягає більше 20 %.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *