Обласний Держгеокадастр очолив чиновник, якого раніше ловили на хабарі

Новим керівником обласного управління Держгеокадастру став Сергій Савченко. 

Про це пише “Кропива“.

Із березня Савченко виконує обов’язки начальника управління. До цього обіймав посаду начальника відділу Держгеокадастру області у Чигиринському районі.

Також чиновник був підозрюваним у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди, працюючи начальником відділу державної інспекції з контролю використання та охорони земель міськрайонного управління Держкомзему у м. Черкаси та Черкаському районі.

За даними слідства, протягом серпня 2010 року він вимагав від службових осіб ставкового рибного господарства “Худяки”, ВАТ “Черкасирибгосп” грошові кошти у розмірі 200 тис. грн за сприяння у оформленні документів про право власності на низку земельних ділянок. А також приховування факту неправомірного використання землі, що належить Чигиринському лісництву, та сприяння у її оформленні.

1 вересня 2010 року Сергій Савченко отримав частину обумовленої вигоди в розмірі 100 тис. грн і був затриманий. У ході допиту свою вину у вчиненні злочину визнав частково.

Згідно з ухвалами в державному реєстрі судових рішень, обвинувальний акт по даній справі було передано до Черкаського районного суду. Однак вирок чи будь-який рух справи в реєстрі відсутні, що може свідчити про закриття справи на досудовому етапі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

1 Коментар

  1. Проверенный кадра Такие щас нужны

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини