Тартак влаштував “божевільні танці” у Черкасах (ФОТО, ВІДЕО)

Від “Пташки” до “Божевільних танців”. Учора в черкаському клубі відіграв концерт відомий український гурт з понад 20-тирічною історією. Кількасот людей зібралися, аби наживо почути як нові пісні “Тартака”, так і улюблені з давніших альбомів.

                 

На початку концерту пролунали пісні із обох частин останніх альбому “АнТАРТАКтида.

– Чи є тут ті, хто любить старі альбоми або не любить нові? – запитав лідер гурту та у відповідь понеслись оплески. – Прикро, що ви старі любите, а нові – ні. В одному з нових альбомів, який називається “АнТАРТАКтида”, є пісня, яка присвячена якраз тим, хто любить старі альбоми і не дуже нові. Пісня називається “старі пе**уни” (зал вибухає сміхом). А, ні, блін, там фраза така є. Насправді пісня називається “Стара школа”.

Після годинного виконання творів з нових альбомів Положинський зіграв ще десятки свої давніших хітів.

– Коли тобі 47, коли ти нарешті дочекався концерту, на який зібралася черга, то можна просто розслабитися і відпочити. Хай напрягаються молоді, бо в них здоров’я більше, – пожартував Сашко Положинський під час виступу.

Що запам’ятає цей вечір надовго, він заявив ще у першій частині концерту. Усе – через сцену.

– Цей вечір я запам’ятаю надовго. Знаєте чому? Сьогодні на сцені є одне чарівне місце, десь тут, яке від кожного удару по струнах бас-гітари дає спеціальну вібрацію. І ця вібрація через ноги доходить до деяких зон, до яких може і не варто було б доходити на концерті. Тому, раптом шо, раптом десь почне випирати, окрім пуза, то це не я збоченець, це ця сцена… гіпнотизує, – довго підбирав слова Положинський.

               

Згадав він і про те, що пов’язує Тартак із нашим містом. У одному з попередніх складів команди музикантів були бас-гітарист та барабанщик із Черкас. 

– А ви проходили тест “Настільки ти добре знаєш Тартак“? Там були всякі питання. Від “хто з Черкаських політиків знімався у нашому кліпі”. Це, до речі, Сергій Воронов он там у залі бачу, колишній лідерів столичного тартак-клубу, був активний, худенький раніше, бачу накачався тут в Черкасах, – пожартував Сашко Положинський. – Та я не про це зараз. Там було питання: “Яка пісня пов’язана з Черкащиною?”

Сергій Воронов на вчорашньому концерті “Тартак”

І глядачі в унісон прокричали назву наступного треку – “Буча Чака”, який почали награвати музиканти гурту. Опісля були запальні “Божевільні танці”, “Ну, пострибай!”, “Ні, я не ту кохав”, “свіжі” дуетні пісні – “Подих ночі”, “Пташка”, патріотичні – “Ніхто крім нас”, “Лицарський хрест”.