Фото із фейсбук-сторінки гурту “Бумбокс”

Фронтмен гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк, режисер Стас Гуренко та співачка Саша Кольцова поділилися своїми враженнями про процес створення відео й пісні “Ангела”.

Про це інформують на офіційній сторінці гурту “Бумбокс”.

За словами Андрія Хливнюка, особливість кліпу на пісню “Ангела” – його метафоричність.

– Хлопці (Олексій Согомонов – продюсер “Бумбокс” і Стас Гуренко – режисер кліпу “Ангела”, – ред.) вхопилися за мою ідею з голландським натюрмортом. Я запропонував метафоричність. Не вигадувати, а згадати голландський ренесанс і показати тими ж фарбами, тими ж засобами реальність, яку тоді вони показували і яка є зараз. Усі знають, як багато було табу в мистецтві XV-XVII столiть. Кожна річ на натюрморті тодi мала символічне значення, а якщо вони разом, ці речі, то це кричущий символізм, – зазначає співак. – За період від написання пісні до видання кліпу пройшло достатньо подій в Україні і в світі, вагомих настільки, що би можна було заховати їх в тіло цього кліпу і в натюрморти, які ми використали там”.

Режисер кліпа Стас Гуренко зазначає, що, аби побачити всі деталі і “зчитати” меседжі, закладені в відео, його доведеться переглядати не один раз.

“Якщо дотримуватись принципу “диявол криється в деталях “, ми зняли абсолютно диявольське відео. Кліп “Ангела” не вдасться подивитися один раз, – зазначає Стас Гуренко. –  Кожен предмет, а їх в кліпі багато, має своє значення, із деякими пов’язані реальні історії з життя нашої країни. Ми ніколи не готувалися до зйомок так довго. Перші розмови про кліп почалися, здається, ще в червні. Ми продумували кожну композицію до найдрібніших деталей – які предмети мають бути присутніми і що ми хочемо через них сказати глядачеві”.

Він додає, що під час зйомок його приємно здивув Андрій Хливнюк.

“І я дав Андрію повну свободу дій. На мій величезний подив (місцями навіть шок!), коли ми почали знімати синхрони Андрія, він зробив все те, що я собі уявляв”, – говорить Стас Гуренко.

Фото із фейсбук-сторінки гурту “Бумбокс”

За словами авторки тексту, співачки Саші Кольцової, кліп вийшов своєрідним громадянським висловлюванням, а версія “Бумбоксу” – більш чоловічою.

“Пісня “Ангела, як я” завжди була однією з улюблених пісень нашої публіки. Вона написана під враженням від юних токсичних стосунків і, звісно, це про самоствердження, відчай, гнів і власну правоту. Ми з Андрієм дуже різні “ангели”, і тому його версію приспіву неочікувано та цікаво слухати, мені сподобалось те, шо вийшло в результаті, цей чоловічий погляд, – розповіла Саша Кольцова. – А сьогодні ми раді, що відео на пісню виявилось громадянським висловлюванням. Ми розуміємо його так: “Де ти знайдеш таку злочинну, недореформовану правоохоронну систему, як ця? ” І поділяємо”.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.