Над створенням візуальних ефектів для виступу Kalush Orchestra на Євробаченні-2022 працювала команда Pravdin Production, засновником якої є черкащанин Віталій Правдін. 

Реалізація віджеїнгу в команди зайняла два тижні. За цей час було створено шість версій графіки, серед яких обрану ту, що презентувала Україну в Турині. 

Про створення віджеїнгу в ефірі “18000” розповіла відеодизайнерка команди Pravdin Production, черкащанка Марина Манго. 

Команда Pravdin Production уже не вперше долучається до створення віджеїнгу для виступу України на Євробаченні. Минулого року продакшин реалізував графіку для виступу гурту Go_A з піснею “Шум” у Роттердамі. Водночас, якщо в 2021-ому команда мала багато часу на підготовку, цьогоріч все було інакше. 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Як у фільмах Marvel. Розповідаємо, хто створив графіку для виступу Go_A на Євробаченні та у чому її головний меседж

– Цього року ми працювали в екстремальних умовах. До останнього не було відомо, чи взагалі Kalush Orchestra поїде до Турина, чи це буде виступ онлайн, чи просто запис їхнього виступу із Нацвідбору, – говорить Марина Манго. – Усе вирішувалося в останні два тижні. І, власне, саме скільки часу було в нас на виробництво графіки. 

За два тижні команда створила шість версій графіки до виступу гурту. 

– Спочатку задум був трішки інший, проте згодом стало зрозуміло, що все-таки Євробачення поза політикою і робити відкриті акценти на війні режисерська команда не могла. Якісь ідеї, які ми починали втілювати, довелося відкинути. Зрештою, зупинилися на тому варіанті, який побачив увесь світ, – ділиться Марина Манго. 

Віджеїнг виступу Kalush Orchestra:

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Pravdin Production (@pravdin_production)

Віджеїнг до пісні “Стефанія” передбачав відкритий фінал, тож кожен міг побачити в ньому щось своє. Проте головний акцент команда зробила на збірному образі матері. 

– Від себе я б додала, що це українська жінка, яка й мати, і берегиня роду. Акценти були на материнських руках, які можуть вберегти, та очах. Для того, щоб інтергувати відео в графіку, ми відзняли багато пар жіночих очей, – говорить Марина Манго. – Той, хто уважно дивився, помітив, що там є очі молодої жінки, а у фіналі – літньої. Так, очі молодої жінки – це очі пересічної дівчини, яка взяла участь у невеликому кастингу. А очі літньої жінки – це достатньо відома в україні акторка. Але враховуючи авторські права, я не можу назвати її прізвище. Та згодом це так чи інакше з’явиться у ЗМІ.

Загалом віджеїнг, як і виступ гурту та костюми, поєднував у собі національні мотиви та сучасність, що зробило його доступним не лише українцям, а й європейському слухачеві. Навіть за умови того, що вперше Україна була на конкурсі Євробачення з українською піснею, яку не перекладали англійською.

– У пісні з одного боку прості сенси, а з іншого – глибина, яку чув увесь світ. Мені здається, що це дуже круто. І це частково було відображено і у віджеїнгу, і у національному бекграунді та костюмах. Це поєднання національного із сучасним: українського костюма й рожевої панами, – говорить Марина Манго. – Я більш, ніж переконана, що влітку 2022 року всі будуть зустрічати сонце у таких рожевих панамах. 

Дивіться повністю прямий ефір про культурне життя Черкас під час війни:


Нагадаємо, Гурт Kalush Orchestra із піснею “Стефанія” посів перше місце на цьогорічному Євробаченні. Україна перемогла, набравши 631 бал, із яких 439 отримала від глядачів.

Це – третя в історії перемога України на Євробаченні.

Більше фото- та відеоконтенту шукайте в інстаграмі “18000”

По темі
коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *