Фото: “Шпальта”

Дружина сучасного українського письменника та культуролога Олександра Михеда Олена Масон поділилася враженнями від книги черкаського письменника Артема Чеха “Район Д”.

Книгу про рідні Черкаси Чех презентував на фестивалі “Книжковий Арсенал”, що відбувся наприкінці травня цього року в Києві. У ній автор описує реальних людей та реальні історії, що повпливали на нього. У центрі сюжету один із районів Черкас – район “Д”.

На обізнану в мистецтві Олену Масон роман справив неабияке враження, змусив повернутися в часи її дитинства та молодості, прожити ще раз, “по-справжньому” той період.

Фото Олени Масон

– Ця книжка не про війну, вона про дитинство. Про таке саме дитинство, як у нас всіх, дітей кінця 80-90-х років. В багатоквартирних сірих районах. Поряд школа, садочок, закинуті теплиці, яблуневий сад, ексгібіціоністи на дитячих майданчиках. Бідне, липке, пахне димом від цигарок і підпаленим пластиком, з порнухою на касетах та безкінечними похоронами, які заважають вийти з під’їзду та виглядають завжди однаково. Читаючи, я соромилася своїх дитячих спогадів. Соромилася того, якою я була дитиною, яким я була підлітком. Соромлюсь, навіть того, яка я доросла ще 3-4 роки тому, – розповідає Олена Масон. 

За словами жінки, “ця книжка – машина часу”.

По темі

  • Черкаський письменник повернеться до рідного міста на фестиваль (ФОТО)

    Відомий письменник із Черкас Артем Чех, що нині проживає в столиці, стане гостем Черкаського книжкового фестивалю. Про це повідомляють організатори. На фестивалі Чех презентує книгу про його рідний район у місті – «Район Д».  Це найсвіжіший роман…
  • Артем Чех презентував роман про Черкаси

    Відомий український письменник Артем Чех представив книгу про рідні Черкаси. Презентація відбулася на фестивалі “Книжковий Арсенал”.  Про це пише “Укрінформ“. За словами письменника, задум написати роман про рідне місто виник ще…
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.