Олена Войченко вперше прокоментувала розлучення із шоуменом з Умані Володимиром Остапчуком. 

Про це пише “Українська правда“.

Зворушливий допис у Instagram Олена присвятила рокам кохання, які були в неї з тепер уже колишнім чоловіком, а також їхнім спільним двом дітям.

“На жаль, життя – непередбачувана штука, і в моєму сталися незаплановані мною зміни. Знаю, що нові виклики зроблять мене сильнішою та кращою. Я щаслива, що прожила 15 років, кохаючи та даруючи своє кохання”, – написала Олена.

Фото із інстаграм-сторінки Володимира Остапчука

Войченко згадала, як вони з Остапчуком починали студентами в Умані, не маючи “нічого, крім кохання та одне одного”, ставили перед собою спільні цілі, які привели їх зрештою до успіху.

“Я рада, що змогла роками підтримувати, помагати, радити, бути надійним, вірним партнером і пройти цей шлях гідно, пліч-о-пліч. Ціную цей життєвий досвід, адже кожен мій день був наповнений абсолютно різними палітрами фарб. Цей період був як американські гірки. Але головне – це те, ким ми стали сьогодні, і чого досягли разом, – зазначила вона. – Найголовніша моя цінність – мої діти. Вони головне щастя мого життя. Кожен мій день і кожен мій крок присвячений їм”.

Вона підкреслила, як важливо для неї, щоби донька та син були щасливі та пишалися своїм татом, і закликала голосувати за Остапчука в “Танцях із зірками”.

Як відомо, в офіційному шлюбі пара прожила 12 років. Доньці Олени та Володимира, Емілії зараз 6, а синові, Евану-Олександру – півтора роки.

.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.