Дружина Олександра Скічка Єлизавета Юрушева розповіла, що фінансово забезпечує родину.

Про це вона заявила у програмі Наталії Влащенко на YouTube, пише Tabloid.

“Сашко раніше був повністю матеріально незалежним від мене. Він був дуже успішним артистом і добре заробляв. Коли він пішов у політику, він став залежним від мене фінансово. Він не заробляє…”, – сказала Юрушева.

Жінка не приховує, що є основним годувальником у родині.

“Для нього це був переламний момент. Ми дуже довго говорили про це. Він свідомо пішов на те, що його утримуватиме дружина”, – додала вона.

Єлизавета зауважила, що у її чоловіка зарплатня близько 40 тисяч гривень, і 20 тисяч вони платять за приватний садок доньки Тати. До того ж син Лізи від першого шлюбу навчається в Англії. Тобто депутатська зарплатня Скічка – це дуже не значна частка їхнього сімейного бюджету.

Юрушева і Скічко живуть у Києві, в квартирі. “На заміський будинок поки не заробили”, – зізналася вона.

Єлизавета Юрушева розповіла, що навпаки підтримувала чоловіка й нині ним пишається.

“Це була його особиста амбіція та його бажання. Я його підтримувала, бо сама я стала менеджером готелю всього лише у 22 роки. Тоді якраз була криза, і мені було складно… Якщо людина здібна, якщо вона хоче, і в неї є мотивація… Саша дуже працелюбний, він багато в чому почав розбиратися. Це правда, що він прийшов туди без знань, але те, що я бачу зараз – я дуже ним пишаюся”, зауважила дружина Скічка.

“Найбільше я поважаю його за те, що якщо він за щось береться, він доводить це до кінця. Він дуже змінився у моїх очах. До цього він був дуже талановитим ведучим, а тепер зі мною живе чоловік із великою відповідальністю, яку він на собі відчуває. Він дуже багато працює на окрузі”, – сказала Ліза про Сашка.

Також вона запевняє, що її батько-олігарх був більше проти, ніж за те, щоб зять ішов у політику.

“Я не self-made людина. Мені було легше всього досягнути, бо у мене завжди був батько. Тому я дуже захоплююся людьми, які зробили себе самі”, – зізналася Юрушева.

По темі

  • Скічко пояснив, чому не вакцинувався сьогодні

    Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко пояснив, чому сьогодні не зробив собі щеплення від COVID-19. Про це він написав у фейсбуці, реагуючи на запитання підписників. “Дуже багато запитань про те, чому не вакцинувався я. Відповідаю: визначено, що…
  • Сім'я Скічків відвідала черкаський гірськолижний курорт

    Очільник Черкащини разом з родиною відпочили на місцевому гірськолижному курорті.  Допис голова Черкаської ОДА Олександр Скічко опублікував у фейсбуці. Сім’я Скічків відвідала черкаський лижний курорт, який розташований у селі Водяники. Вперше ви…
  • Скічко чекає, коли його позбавлять депутатських повноважень

    Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко написав заяву на складання депутатських повноважень. Однак коли це станеться, він не знає. Про це Скічко заявив на пресконференції, відповідаючи на питання журналістів. – Я написав заяву на складання депутат…
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.