Фінал трилогії: Хливнюк випустив новий кліп (ФОТО, ВІДЕО)

Фото: “Бумбокс”

Черкащанин Андрій Хливнюк презентував кліп на пісню “Імперії впадуть”. Разом із лідером гурту “Бумбокс” у кадрі з’явилась українська модель Наталія Гоцій.

Ролик опублікували на каналі в ютубі.

“Імперії впадуть” – історія про те, як стосунки з коханою людиною лишають сліди. Отримавши такий досвід, люди несуть його із собою.

Фото: “Бумбокс”

За словами режисера кліпу Стаса Гуренка, “Імперії впадуть” – це фінал трилогії, до якої належать кліпи “ДШ” та “Ангела”.

– Між собою ці відео об’єднані метафоричністю та візуальним стилем: у “ДШ” головний герой стоїть перед вибором, який змінить все у його житті, в “Ангела” отримує удари, що лишають на тілі шрами, опіки та татуювання, а в “Імперії впадуть” сам стає тим, хто ці удари завдає, – розповів режисер кліпу Гуренко.

Фото: “Бумбокс”

Разом із вокалістом гурту “Бумбокс” Андрієм Хливнюком у кадрі з’явилась модель Наталія Гоцій.

– Про роль Наталії Гоцій я неодноразово говорив. Без неї кліпу не було б. І він був би зовсім іншим без наших чемпіонів, фехтувальників – Влади Харькової та Володимира Станкевича. Влада та Володимир грали у сценах фехтування та показали, як поводяться справжні чемпіони, – поділився згадками про знімання кліпу Хливнюк.

Фото: “Бумбокс”

Модель Наталія Гоцій зізналась, що в кліпі знімалася вперше.

– Цікаво, що хоча буквально все було для мене новим – від спецгриму, який наноситься набагато довше звичайного, до дублів, що повторюються – це не збивало. Навпаки, що більше ”ран” з’являлося на моєму тілі, то краще я розуміла, що мені треба робити, – продовжила модель.

Нагадаємо, Андрій Хливнюк розкрив деталі кліпу на пісню “Ангела”.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *