Відомий співак із Черкащини Олег Винник розповів, що при нинішньому темпі життя йому часто доводиться залишатися без сну. 

Про це співак розповів в інтерв’ю журналу “Теленеделя“.

Співак зізнався, що за біоритмом він – “сова”. До того ж гастрольний графік часто змушує його змінювати темп та графік свого життя.

– Із кожним роком я сплю все менше й менше. Гастрольний графік диктує свої умови, відповідно, й життя набуває нового темпу. Але при цьому я щасливий! Так круто – творити й бачити результати своєї роботи. Інколи падаєш з ніг від втоми, але варто лиш усвідомити, заради чого все це робиться, з’являється друге дихання. У Німеччині у мене не було проблем зі сном. Це було до того, як я почав писати свої пісні. Потім режим трохи змінився. Хоча тексти та мелодії приходять до мене незалежно від часу, працювати все ж зручніше вночі, – розповів Олег Винник.

Також співак зізнався, що його рекорд без сну – 48 годин.

– Це було восени 2017 року після концерту в Бахмуті на День міста, після якого ми відразу відправилися на зйомки кліпа “Як жити без тебе”. Саме тоді довелося працювати без перерв два дні поспіль, – згадує Винник.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.