Відома психологиня з Черкас Наталя Холоденко продемонструвала підписникам свої вміння гри на бандурі та розповіла про навчання в музичній школі.

Відповідне відео черкащанка опублікувала на своїй сторінці в Інстаграм.

За словами Наталі, до музичної школи її відправив батько. Вона вчилася грати на бандурі, та соромилася цього й всім розповідала, що грає на фортепіано.

– Мій тато відправив мене до музичної школи (до класу гри на бандурі) ще за часів СРСР. Це було немодно. Я говорила знайомим, що навчаюся грати на фортепіано, хоча насправді ніколи на ньому не грала. Ніхто тоді не міг уявити, що колись буде інше ставлення до національного інструменту, – зазначила Холоденко.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Мій тато відправив мене до музичної школи (до класу гри на бандурі) ще за часів СРСР. Це було немодно. Я говорила знайомим, що навчаюся грати на фортепіано, хоча насправді ніколи на ньому не грала. ⠀ Ніхто тоді не міг уявити, що колись буде інше ставлення до національного інструменту. ⠀ Потім я обрала професію психолога, і це теж викликало здивування. Знайомлячись з новими людьми, я до останнього курсу казала, що навчаюся на біологічному факультеті. ⠀ Часи змінюються, а ми або обираємо те, що нам близьке, або ні. ⠀ Не бійтеся змін, майбутнього, не думайте про те, як погано може бути. Надихайтесь тим, що надихає! ⠀ Можливо, ваш дивакуватий вибір зробить вас найщасливішим.

Публикация от Наталья Холоденко (@kholodenkon)

Також Наталя Холоденко розповіла, що соромилася і того, що обрала факультет психології. Тоді ця професія викликала здивування в людей. Через це жінка говорила новим знайомим, що навчається на біологічному факультеті.

– Часи змінюються, а ми або обираємо те, що нам близьке, або ні. Не бійтеся змін, майбутнього, не думайте про те, як погано може бути. Надихайтесь тим, що надихає, – наголосила психологиня.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.