Новий трек черкаського репера став саундтреком до книжки Чеха

Репер Freel випустив пісню “Давній друг”, яка стала саундтреком до книжки письменника Артема Чеха “Хто ти такий”.

“Хто ти такий” — це класичний роман виховання. Історія дружби тривалістю у 10 років між простим хлопчиком з провінції Тимофієм та ветераном війни в Афганістані Феліксом.

Автор інструменталу в пісні — український саундпродюсер Стас Чорний, відомий по співпраці з Alyona Alyona, Jamala, Open Kids, LAUD, Океан Ельзи, Kalush та ін.

– Ми з Артемом дружимо уже 16 років, і я сотні разів бував у тій самій квартирі, де розгортаються події книжки, – розповів репер. – Ми зустрілися на студії. Стас Чорний почав награвати на синтезаторі мелодію, а я просто заплющив очі, уявив, як заходжу в цю квартиру, відчув її атмосферу, ніби перенісся у часі і вже за кілька годин трек був майже готовий. Магічний момент!

Після прочитання книжки пісня розкриється глибше, адже в тексті треку є багато прихованих відсилок до твору Чеха. На книжці, яку видає Meridian Czernowitz, надруковано QR-код з посиланням на пісню.

Додамо, за мотивами роману “Хто ти такий” українська режисерка Ірина Цілик зняла свій дебютний повнометражний ігровий фільм “Я і Фелікс”, де роль головного героя Фелікса грає український письменник і музикант Юрій Іздрик, а Тимофія у дитинстві — син Ірини й Артема — Андрій.

Віджет Apple Music:

Віджет для Spotify:

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.