Телеведучий із Черкащини Олександр Скічко розповів, як мріяв стати банкіром, любов до футболу та чи хотів би повернутися до Черкас. 

Про це пише “lenta.ua“.

Олександр розповів, що в дитинстві мріяв стати банкіром, як і батько.

– Він (батько, – ред.) для мене завжди був і залишається прикладом справжнього чоловіка, на якого я рівнявся. А з огляду на той факт, що мій брат також економіст, то професію мені вибирати вже не доводилося Але паралельно, ще зі шкільних часів я брав активну участь у всіх культурних заходах. У студентські роки я не пропускав жодного конкурсу. Мені все було дуже цікаво, і це стало моїм хобі, яке згодом переросло в більш серйозне захоплення, а потім і зовсім стало професією, – зазначає телеведучий.

На запитання, чи згоден черкащанин зі словами Сергія Притули “Я – не Скічко. Моя зоряна дорога була дуже довгою, а Скічко – везунчик, прокинувся після Євробачення-2017 і став мегазіркою”, Олександр відповів, що Євробачення – досить мінлива річ, адже через певний проміжок часу про тебе забувають.

– Як на мене Євробачення це – як спалах. Через два тижні після події тебе знає весь світ, а ось через рік все по-іншому: нова країна, нові ведучі. А тебе вже ніхто і не пам’ятає. Тим більше в Україні не всі його дивляться .. Але багато хто до цих пір згадує наш виступ на відкритті другого півфіналу, – говорить Скічко.

Своїм хобі Олександр Скічко вважає футбол:

– Періодично граю в футбол. Граю у складі журналістської збірної, якщо є час. У дитинстві теж грав у футбол. У мене навіть нагороди є. Є ще один спосіб підзарядитися і розслабитися – подорож на кілька днів.

Також ведучий зазначив, що не мав у житті моментів, коли йому б хотілося забути про мрії та повернутися до Черкас:

– Були моменти, коли потрібно було починати все з початку. Київ – це місто можливостей, а я ніколи не відступаю, завжди рухаюся вперед.

За словами Скічка, його першою заробітною платнею були 50 гривень, які він отримав за захід у місцевій філармонії.

По темі

  • Остапчук розповів про стосунки з новою коханою

    Шоумен із Умані Володимир Остапчук, що днями розсекретив свою дівчину Христину, розповів про нові стосунки в інтерв’ю журналу “Viva”. За словами Володимира, його стосунки із Христиною почалися через місяць після розлучення з колишньою…
  • Репер із Черкас випустив новий іронічний кліп (ВІДЕО)

    Черкаський репер  Freel  (Андрій Фріл) випустив кліп “Санітайзер”. За словами самого виконавця, пісня та кліп іронічні й описують те, що відбувається з людьми під час карантину. “Борюся з чіпізацією, 5g і Біллом Гейтсом. Останньою кра…
  • Остапчук розсекретив свою дівчину (ФОТО, ВІДЕО)

    Відомий шоумен із Умані Володимир Остапчук показав свою нову дівчину Христину, про яку ЗМІ “гомоніли” ще з зими.  Офіційно розсекретив нову кохану Остапчук у “Світському житті“. За словами шоумена, перше знайомство з Христиною с…
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.