Телеведучий із Черкащини Олександр Скічко розповів, як мріяв стати банкіром, любов до футболу та чи хотів би повернутися до Черкас. 

Про це пише “lenta.ua“.

Олександр розповів, що в дитинстві мріяв стати банкіром, як і батько.

– Він (батько, – ред.) для мене завжди був і залишається прикладом справжнього чоловіка, на якого я рівнявся. А з огляду на той факт, що мій брат також економіст, то професію мені вибирати вже не доводилося Але паралельно, ще зі шкільних часів я брав активну участь у всіх культурних заходах. У студентські роки я не пропускав жодного конкурсу. Мені все було дуже цікаво, і це стало моїм хобі, яке згодом переросло в більш серйозне захоплення, а потім і зовсім стало професією, – зазначає телеведучий.

На запитання, чи згоден черкащанин зі словами Сергія Притули “Я – не Скічко. Моя зоряна дорога була дуже довгою, а Скічко – везунчик, прокинувся після Євробачення-2017 і став мегазіркою”, Олександр відповів, що Євробачення – досить мінлива річ, адже через певний проміжок часу про тебе забувають.

– Як на мене Євробачення це – як спалах. Через два тижні після події тебе знає весь світ, а ось через рік все по-іншому: нова країна, нові ведучі. А тебе вже ніхто і не пам’ятає. Тим більше в Україні не всі його дивляться .. Але багато хто до цих пір згадує наш виступ на відкритті другого півфіналу, – говорить Скічко.

Своїм хобі Олександр Скічко вважає футбол:

– Періодично граю в футбол. Граю у складі журналістської збірної, якщо є час. У дитинстві теж грав у футбол. У мене навіть нагороди є. Є ще один спосіб підзарядитися і розслабитися – подорож на кілька днів.

Також ведучий зазначив, що не мав у житті моментів, коли йому б хотілося забути про мрії та повернутися до Черкас:

– Були моменти, коли потрібно було починати все з початку. Київ – це місто можливостей, а я ніколи не відступаю, завжди рухаюся вперед.

За словами Скічка, його першою заробітною платнею були 50 гривень, які він отримав за захід у місцевій філармонії.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.