Остапчук розповів про стосунки з новою коханою

Фото: Viva

Шоумен із Умані Володимир Остапчук, що днями розсекретив свою дівчину Христину, розповів про нові стосунки в інтерв’ю журналу “Viva”.

За словами Володимира, його стосунки із Христиною почалися через місяць після розлучення з колишньою дружиною.

– Ми довго йшли до розриву з Оленою, це було не один місяць, – розповідає Остапчук.

Втім, з’їхалася пара лише як тиждень.

– Не дуже швидко ми з’їхалися. Буквально тиждень тому. До цього я знімав своє житло, Христина жила у себе в квартирі. Але в середині травня ми разом обрали житло і з’їхалися, тому ось тільки тиждень, як живемо разом, – розповідає шоумен. – Христина дуже комфортна в побуті людина. Та й я, начебто, норм (сміється).

Фото з інстаграм-сторінки Володимира Остапчука

Розповів відомий уманчанин і чому не розсекретив нову кохану раніше.

– Напевно, найбільш обговорюваними подіями минулого року, на жаль, стали моє розлучення та весілля Потапа і Насті. Тому мені не хотілося привертати уваги, ніяких пересудів, тим більше, що багато людей б все одно нічого не зрозуміли. Я вважаю, любов і щастя люблять тишу, – зазначає Остапчук. – Зараз вже настав час сказати про те, що це любов. Відносини тривають більше півроку. Не бачу нічого поганого в тому, щоб заявити про це.

Фото з інстаграм-сторінки Христини

Володимир наголошує, що полюбив Христину за те, що вона відкрита людина та знає, чого хоче від життя.

– Вона мене шалено мотивує, вона чесна і відкрита у відносинах до всього. І, що найцікавіше, ми всі-всі питання проговорюємо. Це дорослі стосунки двох дорослих успішних людей, – коментує Остапчук.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.