Ірена Карпа поділилася враженнями від посилення карантинних заходів у Парижі, де вона проживає разом із родиною.

За словами письменниці, віднині всім, окрім лікарів, на вулиці Франції можна виходити лише за нагальної необхідності.

“Все. В Парижі полудень. Почалась комендантська година. Це значить, що посполиті можуть виходити лише вивести пса, купити їжі, в лікарню і – якщо по-іншому не можна – на роботу. Лише з перепусткою, – розповідає на своїй фейсбук-сторінці Ірена Карпа. –  Виняток – лікарі. Для них безкоштовні готелі, таксі, окремі ясла і групи в школі для дітей. Лікарі зараз у Франції – на вагу золота. Їх треба берегти, як ніколи”.

Також письменниця поцікавилася, як забезпечить пересування медикам влада України, адже вже завтра буде заборонено залізничне, авіа- та автобусне міжміське й міжобласне пасажирське перевезення, а також роботу метрополітенів.

“А тепер питання до уряду України. Як нашим лікарям добиратися на роботу в умовах закритого громадського транспорту? Хто має рятувати людей, коли ви їх позбавили елементарної можливості пересуватися?! 60 % персоналу київських лікарень – мешканці довколишніх міст і сіл, – обурилася Ірена Карпа. – Альо, комос! Я розумію, що на таксі ви навряд чи розщедритеся, але хоча б якийсь спеціальний транспорт організуйте! Заплатіть хоча б маршруткам”.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.