У День святого Валентина співак із Черкащини й соліст гурту “Бумбокс” презентував кліп на пісню “Жаль”. 

Кліп опублікували в ютубі.

Як розповів автор пісні Андрій Хливнюк, сингл складається з двох віршів: перший – “Жаль”, який він написав два роки тому, другий “Ехать к тебе” – навесні цього року.

– Пісня написана в стилістиці ранніх наших записів 2004-2009 років, коли в аранжуванні домінували вокал, гітара і діджеінг. “Жаль” – перша повноцінна робота Дмитра Куваліна (гітариста гурту) як співавтора музики Бумбокс, – розповів Андрій.

Музика для пісні з’явилась протягом літніх репетицій.

– Пісня “Жаль” – це одна з пісень, під які хочеться повертатись до найрідніших. Просто їхати в бік тих, хто нам небайдужі, – прокоментував Хливнюк.

Режисер Стас Гуренко додає, що основна ідея візуального ряду пісні “Жаль” – показати дороги й вулиці, якими умовний герой їде до своєї любові.

– Особливо важливим було, щоб це були впізнавані вулиці нашого улюбленого Києва. Впевнений, хтось побачить знайоме місце й згадає, як їхав цим мостом, цією вулицею, сповнений любові чи суму. Я точно можу віднести себе до цих людей, – розповів Гуренко.

Музиканти з “Бумбоксу” згадують, що перші два дні роботи давалися складно, доводилося влаштовувати перерву кожні п’ять хвилин. Так хлопці хотіли передати красу міста й у чомусь знайомому знайти красиве й нове.

Стас Гуренко додає, що тоді навіть з погодою пощастило. До цього Київ місяць був у сірому тумані й дощі, а під час зйомок туман розсіявся, і в перший день навіть світило сонце.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.