Відома психологиня Наталя Холоденко, що родом із Черкас, порадила, як позбутися страху бути покинутим у стосунках. 

Про це черкащанка розповіла “Новому каналу“.

За словами психологині, саме страх самотності стимулює дівчат зберігати стосунки з не завжди хорошими чоловіками.

– Комплекс «покинутої» призводить до двох наслідків: ми не можемо розстатися з якоюсь людиною, з якою розстатися вже давно час, або ж ми боїмося будувати стосунки взагалі, адже боїмося, що нас знову покинуть, – розповідає Холоденко.

ЧИТАЙТЕ: – Це як відібрати борщ, – письменниця з Черкас про законопроект дематюкації

Фобія бути покинутим зароджується ще в дитинстві і зростає разом із людиною.

– Треба припинити боятися, що вас хтось покине. Це взагалі не важливо! Коли мені було 14 років, моя подруга показувала фото своїх колишніх хлопців і розповідала, що, мовляв, «оце Саша, я його так кохала, але він мене потім кинув». А я на неї дивлюся й дивуюся: «Іро, ти так спокійно про це говориш, ще й фотографію його залишила в альбомі! Як? Ти мала розірвати цей альбом, спалити його! І взагалі начхати на цього Сашу». На що вона мені відповіла: «Яка різниця, хто кого покинув? На мій погляд, це взагалі неважливо! Важливо, що відбувається з тобою далі», – згадує психологиня.

ЧИТАЙТЕ: Винник поїде в тур на підтримку партії, яку веде в Раду Поплавський

На думку Наталі Холоденко, до стосунків потрібно ставитися, перш за все, як до досвіду.

– Я подумала: «Ти бач, як у нас культивують цю проблему – «тебе покинули» або «ти покинув», «хто кого перший покинув, той і крутіший»! Хоча насправді не має жодного значення, хто кого покинув. Ви повинні просто розуміти, що з кожних стосунків отримуєте певний досвід. Якщо вас хтось залишив, чудово – ви не згаєте зайвий рік життя на людину, яка вас не цінує, – стверджує черкащанка.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.