Репер із Черкас Андрій Фріл (Freel) поділився спогадами про останній літній день 2005 року, який провів на даху черкаського драмтеатру. 

Історією про черкаське літо виконавець поділився на своїй сторінці у фейсбуці.

За словами Фріла, у 2005 році вони з товаришем за годину до 1 вересня вирішили провести останній день літа на даху Черкаського драматичного театру. Задля цього хлопцям довелося за годину дістатися із Хімселища до центру, де на перешкоді їм стали поліцейські, що збирали груші.

Історія Фріла (18+):

“Згадав про грушу за черкаським театром і історію про неї. Одного разу ми тусили у Вія (Киня, Віталік з романів Чеха). Рік десь 2005. Був останній день літа, попереду були реп-фестивалі, драмнбейс-вечірки, які ми самі організовували, і, в принципі, все життя.

23.00. До початку осені – година. І тут Віталік: а давай зустрінемо осінь на даху театру! Тоді був дуже модний фільм “Ямакасі” і всі мріяли лазити на верхотуру.

– А давай!

І от ми зібрались і з Хімпасу тулимо в центр. Не встигаємо, біжимо, лишається кілька хвилин. Ми, два єбалая, біжимо з усіх сил зустрічати осінь, тупочемо на весь пустий центр. Прибігли за 5 хвилин до осені під театр.

А позаду театру, де пожежна драбина, росте груша. І от ми вибігаємо з-за рогу, а там два мєнта збирають груші в фуражки.  Нємая сцена: мєнти трохи присоромились, з фуражок тече сік. Ми такі: а ми шо, а ми нічо – і назад.

Мєнти пішли через пару хвилин і ми встигли на дах театру в останню хвилину літа.

Якщо будете лізти на черкаський драмтеатр – будьте обережні, там дуже гримлять металеві пластини. Собі пару грушок теж взяли.”

По темі

  • Музикант із Черкас випустив кліп на пісню про друга

    Черкаський репер Freel випустив кліп на пісню “Давній Друг”. Режисером кліпу став Денис Захаров, оператор — Олександр Лубенський. Кліп “Давній Друг” — це щемка історія справжньої дружби, дитинства, проведеного у 90-х, коли найкр…
  • Новий трек черкаського репера став саундтреком до книжки Чеха

    Репер Freel випустив пісню “Давній друг”, яка стала саундтреком до книжки письменника Артема Чеха “Хто ти такий”. “Хто ти такий” — це класичний роман виховання. Історія дружби тривалістю у 10 років між простим хлопчи…
  • Черкаський репер випустив "Казку про інформаційні фейки"

    Черкащанин Андрій Фріл випустив нову пісню “Казка про фейки”, яка звучатиме в короткометражному фільмі “Казка про”.  Про новий трек репер написав у фейсбуці. “Тема інформаційного шуму, фейків і маніпуляцій мене тривожить д…
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.